ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

پگ بورد در طراحی و دکوراسیون داخلی

  • 18 خرداد 1398
  •    
  • نویسنده: سازه افزار
پگ بورد در طراحی و دکوراسیون داخلی

پگ بورد ها ایده ای جذاب و مدرن و کاربردی می باشند که می توانند در دکوراسیون داخلی فضا های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند و برای منظم سازی وسایل بسیار مناسب هستند.پگ بوردپگ بورد یا صفحه دیواری آشپزخانه راهکاری کاربردی برای نگه داری انواع وسایل مختلف روی دیوار آشپزخانه است در واقع هیچ وسیله ای مانند صفحه دیواری () نمی تواند به افزایش کارایی و دسترسی آسان به وسایل مورد نیاز در آشپزخانه کمک نماید.

پگ بورد ها یکی از محصول ساده، متفاوت و در عین حال بسیار کاربردی می باشند. پگ بورد وسیله متشکل از صفحه ای است که در سطح آن سوراخ هایی با فواصل مشخص قرار دارد. نمونه های مختلف پگ بورد می تواند سوراخ هایی با قطر مختلف داشته باشند. علاوه بر این تفاوت، پگ بورد ها در ابعاد مختلفی ارائه می شوند و از این رو، برای هر فضایی قابل اجرا و بکارگیری هستند. از پگ بورد برای سازماندهی وسایل در فضا های مختلفی مانند آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب، فضای کاری و موارد دیگر استفاده می شود. این محصول برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه و به خصوص آشپزخانه های کوچک، بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود و می تواند مشکل و محدودیت های کمبود فضای آشپزخانه را تا حد زیادی جبران کند.

پگ بورد ها یکی از محصولات ساده، متفاوت و در عین حال بسیار کاربردی می باشند. این وسیله متشکل از صفحه ای است که در سطح آن سوراخ هایی با فواصل مشخص قرار دارد. نمونه های مختلف پگ بورد می تواند سوراخ هایی با قطر مختلف داشته باشند. علاوه بر این تفاوت، پگ بورد ها در ابعاد مختلفی ارائه می شوند و از این رو، برای هر فضایی قابل اجرا و بکارگیری هستند. از پگ بورد برای سازماندهی وسایل در فضا های مختلفی مانند آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب، فضای کاری و موارد دیگر استفاده می شود. این محصول برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه و به خصوص آشپزخانه های کوچک، بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود و می تواند مشکل و محدودیت های کمبود فضای آشپزخانه را تا حد زیادی جبران کند.

مورد جذاب در بکارگیری پگ بورد در طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه این است که شما می توانید به راحتی محل آویزان بودن وسایل از پگ بورد را تنظیم کنید و با استفاده از تخته هایی با ابعاد متناسب، بخش هایی از پگ بورد را به شلف های موقت و یا ثابت تبدیل کنید. ایده دیگر این است که از قفسه های آویزی برای نگه داری موارد دیگر بر روی پگ بورد استفاده کنید. موارد بسیار متنوعی در آشپزخانه از سرویس ماهیتابه و قاشق و چاقو ها، تا مواد خوراکی و دستمال ها وجود دارد که می توانید با یک چینش مناسب، آن ها را از پگ بورد آویزان کنید و از آن ها نگه داری کنید.


انواع پگ بورد :


۱-پگ بورد های فلزی :


.

 با ظاهر براق و صیقل خورده خود، نمای متفاوتی به دکوراسیون آشپزخانه می دهد. این مدل از جنس استیل و یا فولاد است و به همین علت پگ بورد های فلزی مقاوم تر از دو مدل دیگر هستند و امکان آویزان کردن وسایل سنگین تر آشپرخانه مانند ماهیتابه ها نیز در آن ها وجود دارد. طول عمر این محصول بالا است و همین ویژگی ها، آن را به نمونه گران قیمتی نسبت به موارد مشابه تبدیل می کندتوصیه می شود در صورتی که محل قراردهی پگ بورد در فضای مرطوب آشپزخانه است، از نمونه های ضد زنگ پگ بورد های فلزی استفاده کنید. همچنین بهتر است به علت فلزی بودن این محصول، از دور بودن و عدم تماس آن با سیستم ها و سیم های برقی اطمینان کسب نمایید

۲-پگ بورد های پلاستیکی :


.با پلیمر و یا اکرلیک ساخته می شود. مواد سازنده این نوع پگ بورد در قالب از پیش ساخته شده قرار می گیرد و از این رو تنوع بسیار بالایی دارد. وزن این محصول نسبت به دو مدل دیگر سبک است و از این رو امکان ساخت ابعاد بزرگ تر آن وجود دارد و همچنین حمل و نصب راحتی دارداین نوع پگ بورد معایب و محدودیت های دو نمونه دیگر (امکان کپک زندگی، امکان زنگ زدن، دفرمه شدن و.. .) را ندارد و در عین حال، استحکام و مقاومت بالایی دارد


۳-پگ بورد میسونیت از جنس کامپوزیت فیبر چوب کمپرس شده به همراه رزین است. این مدل پگ بورد رایج تر از دو نمونه دیگر است و در ابعاد مختلفی ارائه می شود. به علت جنس متشکل از چوب این محصول، توصیه می شود آن را در مجاورت رطوبت و فضاهای پر رطوبت آشپزخانه قرار ندهید.

 

نکات مناسب برای انتخاب مکان و جنس پگ بورد در منزل :

,۱-این مورد در مرحله اول به انتخاب ابعاد متناسب پگ بورد برای آشپزخانه کمک می کند. همچنین با توجه به مقاومت متفاوت نمونه های پگ بورد با جنس های مختلف، این موضوع به شما کمک می کند که جنسی متناسب با محل قرار گیری پگ بورد برای داشتن محصولی با طول عمر مفید بیشتر، انتخاب کنید


۲-رنگ، جنس و فرم کلی پگ بورد فضای قابل توجهی از دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان را تحت تاثیر قرار می دهد، از این رو نمونه ای متناسب با فضای داخلی و سبک آشپزخانه تان انتخاب کنید.

پگ بورد
۳-درست است که کاربرد پایه ای پگ بورد برای سازماندهی و ایجاد فضای نگه داری و ذخیره سازی بیشتر است، اما این به این معنی نیست که تمامی سطح پگ بورد را تا جای ممکن پر کنید. این امر با توجه به در معرض دید بودن، فضای آشپزخانه تان را شلوغ تر نشان می دهد که ممکن است خوشایند نباشد.

پگ بورد
۴-سطحبه شما امکان پیاده سازی مدل های بی شماری از چیدمان را می دهد که حتی با وجود وسایل ثابت، نما های متنوعی ایجاد خواهد شد. پس هر چند وقت یک بار وسایل روی پگ بورد را مجددا بازچینی کنید و از چیدمان جدید و بهینه تر وسایل تان لذت ببرید.