ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

پارتیشن پلکسی گلس در طراحی و دکوراسیون داخلی

  • 9 تیر 1398
  •    
  • نویسنده: سازه افزار
پارتیشن پلکسی گلس در طراحی و دکوراسیون داخلی

پارتیشن پلکسی گلاس علاوه بر جدا سازی فضا های مختلف و حفظ حریم شخصی، نمایی خاص و کم نظیر در دکوراسیون داخلی ایجاد می نماید و مانع عبور نور نیز نمی شود پلکسی گلاس بر خلاف شیشه  دارای مقاومت بسیار بالایی است و در دو نوع شفاف و مات عرضه میگردد و دارای ضخامتی از یک میلی متر تا ۴۰ میلی متر بوده و ورق پلکسی گلاس برای ماکت سازی بسیار مناسب است.

برای جداسازی فضاهای داخلی از یکدیگر، عناصر متفاوتی وجود دارد. یکی از عناصری که امروزه کاربرد نسبتا زیادی در این زمینه دارد، تایل‌های پلکسی گلاس است. برتری این صفحات نسبت به دیگر پارتیشن‌های جدا کننده در محیط، میزان بالای عبور نور به دلیل شفافیت آن است.


ویژگی های پارتیشن پلکسی گلس :

۱-صد درصد قابل شستشو

۲-قابلیت چاپ در ابعاد دلخواه

۳-قابلیت چاپ تصاویر دلخواه در دو نوع یک رو و دو رو

۴- ثبات رنگ در برابر دمای بالا و نور آفتاب

 

پارتیشن بندی و جدا سازی عرصه های عمومی و خصوصی در منزل، یکی از کاربردی ترین المان ها برای دکوراسیون داخلی محسوب می شوند.

یکی نمونه های جذاب، پلکسی پنل ها و یا پارتیشن های پلکسی گلاس است. این پارتیشن های آویزی، متشکل از پنل هایی با ابعاد مختلف و به اندازه واحد های مربعی است که با استفادده از حلقه های میانی، به پنل های کناری و مجاور خود متصل می شوند. این پنل ها در نهایت سطح یکپارچه ای را تشکیل می دهند و به وسیله متصل کننده های نهایی که در بالای کار قرار دارند، به ریل پرده ای مانند نصب شده بر روی سقف وصل می شوند. این ریل ها امکان حرکت دادن پارتیشن را در راستای ریل مورد نظر فراهم می کنند. حالت دیگر نصب این پارتیشن، بر روی پایه آلومینیومی است. از این حالت برای اجرای پارتیشن بر روس سطوح دیوار استفاده می شود. 


انواع پارتیشن پلکسی گلس :

۱-پارتیشن  پلی کربنات فشرده  :


کربنات پابه ماده اولیه حرارت داده شده به صورت رگه های نامنظمی اجرا می شد که در نهایت پنل ها را به وجود می آورد. اما در نمونه های جدید، از قالب و یا برش زدن پلکسی و یا همان پلاستیک فشرده، طرح های متنوع تر و زیبایی از این پنل ها ایجاد و ارائه شده است تنوع رنگ این پنل ها در کنار طرح های متنوع آن، زیبایی پارتیشن پلکسی را دو برابر می کند. این ماده در سه دسته شفاف، نیمه شفاف و مات، برای ساخت پارتیشن و پنل های پلکسی گلاس، به کار می رود.

تنوع بسیار بالای طرح و رنگ این محصول، در کنار تنوع بالای چیدمان های مختلف آن، نما هایی بسیار زیبا  و کاربردی به وجود می آورد که می تواند زینت بخش هر فضایی باشد. پارتیشن های پلکسی گلاس، نقشی بیشتر از یک جدا کننده را دارند و عنصری دکوراتیو و منحصر به فرد دیواره ای پر نقش و نگار، محوریت فضای داخلی را به خود اختصاص می دهند که  برای فضای داخلی به شمار می آیند.


۲-پارتیشن پنل پلکسی گلس :


پارتیشن پلکسی برایی فضا های داخلی (مسکونی و تجاری) با کاربرد های مختلف، بهره برد. تنوع رنگ این موارد به خوبی می‌تواند آن را به گزینه ای متناسب برای تکمیل ترکیب رنگی فضای مورد نظر تبدیل کندنصب این محصول بسیار آسان بوده و می‌توان بدون نیاز به تخصص بالا، پنل های آن را در کنار هم اجرا کرد. مدولار بودن پنل ها سبب می شود در صورت خرابی یک یا چند واحد از این محصول، بتوان به راحتی آن ها را عوض کرد و با نمونه های مشابه و سالم جایگزین کرد

ساختار شیشه مانند  امکان عبور نور در عین ایجاد فضا و حریم خصوصی را ایجاد می کند. در این صورت، شما هم فضا سازی لازم را اعمال کرده اید و هم ارتباط نور دو فضا را حفظ کرده اید. علاوه بر این، عبور نور از این واحد های زیبا و رنگی، نمای زیبا و منحصر به فردی برای فضای داخلی شما رقم می زند.


۳-پنل پلکسی گلس ضد ضربه :


جنس پلاستیکی این محصول، آن را با وجود ظاهر شیشه ای مانند، به نمونه ای ضدضربه تبدیل کرده است. مقاومت بالای این محصول در برابر حرارت و عدم تغییر شکل آن، از ویژگی های متمایز کننده این محصول نسبت به موارد مشابه است. این موارد باعث می شود بتوان از این محصول در فضا های مختلفی مانند اتاق های نشیمن و خواب و حتی حمام نیز استفاده کرد. مقاومت بالای پارتیشن پلکسی را به محصولی با مقاومت و طول عمر مفید بالا تبدیل می کند.

وزن بسیار کم این محصول، حمل و نقل و نصب انتقال آن را آسان کرده و آن را به المانی مناسب برای فضا های مختلف و بدون خطر تبدیل می کند. این محصول در صورت وقوع وقایع مختلف، کمترین وزن را اعمال کرده و آسیب بسیار کمی به محیط می رساند. این وزن کم، امکان اجرا و پیاده سازی آن را برای هر محیطی و بدون هیچ محدودیتی، فراهم می کند.

بر خلاف نمونه های دیگر، پارتیشن های پلکسی را می‌توان به راحتی و بدون هیچ نگرانی شست و یا با دستمال مرطوب به راحتی تمیز کرد. این ویژگی سبب می شود که این محصول در دسته مواردی با هزینه نگه داری و تمیز سازی پایین قرار بگیرد.