ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

سقف شیبدار شینگل

  • 8 آبان 1398
  •    
  • نویسنده: سازه افزار
سقف شیبدار شینگل

شینگل یکی از لوکس ترین و پرکاربرد ترین متریال در پوشش سقفهای شیبدار میباشد و انواع شینگل نوعی پوشش بام شیبداراست که با لایه فایبرگلاس به عنوان مقاومت دهنده و اشباع شده توسط نوعی قیر با کیفیت بالا تولید می شود و با دانه های معدنیبا رنگهای متنوع پوشانده شده است.این محصول برای سقف های شیبدار با شیب ۳۰% به بالا کاملاً ایده آل است و برای پوشش دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد.  

ساختار پانل شینگل بصورت لایه لایه ای است، ماده اصلی به کاررفته در تولید شینگل قیر طبیعی با کیفیت بالا میباشد، لایه میانی شینگل از نوعی فایبرگلاس با مقاومت در برابر ترک خوردگی است که در قیر اشباع شده است و نهایتاً سطح روی تایلهای شینگل از جنس سنگ ریزه با رنگ طبیعی میباشد.

 

مزایای سقف شینگل:

۱-آب بند سقف و کمک به سبکی سازه  

۲-اجرای سریع عملیاتی به جهت کلیه ساختمان های قدیمی و جدید بام های شیبدار قابل استفاده می باشد.

۳-مقاومت بسیار بالا: در مقابل باد و طوفان شدید و تغییرات جوی و حرارت بالا مقاومت خود را از دست نمی دهد.

۴-متنوع در طرح و رنگ جهت همخوانی با انواع مدلهای ساختمان و حفظ جلوه وزیبایی درطی سالیان دراز

۵-دوام بسیار بالا و به راحتی قابل تردد بروی آن میباشد.

۶-نوعی عایقی مناسب در برابر رطوبت و برای آب بندی هیچ مشکلی به وجود نمی آورد و به هیچ وجه ترک بر نمی دارد.

۷-سقف شینگل به دلیل داشتن لایه های اصلی از قیـر فرآوری شده علاوه بر ماندگاری و انعطاف پذیری بالا، بواسطه یکپارچه شدن پس از نصب در برابر وزش تند بادها. 

۷-کیفیت بالا: شینگل دارای کیفیت بالای می باشد که هرگز دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نخواهد شد.

۸-مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی

 

انواع طرح سقف شینگل :

۱- شینگل پاستل۲- شینگل لانه زنبوری یا چند ضلعی۳-شینگل دولایه 

 


روش نصب شینگل :

برای نصب پانل های شینگل در ابتدا پروفیل کشی مناسب به کمک  قوطی سبک و ایجاد بستر مناسب و تراز جهت نصب چوب ۳در ۵ از چوب نراد روسی که میبایست به فاصله ۶۰ سانتیمتر  خلاف جهت قوطی کشی اجرا گردد و و نصب عایق رطوبتی و در نهایت نصب شینگل از قسمت انتهایی شیب آغاز و در قسمت فوقانی  شیب به اتمام میرسد.

سازه های چوبی به علت وجود داشتن بستر مناسب چوبی نیازی به اجرای چوب نراد نمی باشد و در سازه های ال اس اف  به علت بستر مناسب پروفیلهای اجرا شده نیازی به قوطی کشی نیست. برای اجرای تیزه ها میتوان از شینگلهای چند ضلعی یا اجری استفاده کرد که این بهترین حسن اجرای شینگل میباشد به علت هم جنس بودن و کاهش در پرت کار می شود.