ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

هوشمندسازی

اتوماسیون صنعتی – PLC - HMI

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

PLC زیمنس S7- 300

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

PLC S7- 400 S7 400

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

PLC S7- 1500 S7 1500

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

PLC زیمنس S7 1200

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

هوشمند سازی ساختمان

ارائه دهنده: لنز آرا

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

هوشمند سازی ساختمان TIS

1,450,000 تومان
زعفرانیه - و

Schneider

تماس بگیرید
ولیعصر - آفر

کلید هوشمند تاچ Fb3

از 340,000

تا 400,000 تومان

350,000 تومان
عظیمیه - جها

سرور مرکزی خانه هوشمند Thinker

از 1,140,000

تا 1,500,000 تومان

1,200,000 تومان
عظیمیه - جها

خانه هوشمند

تماس بگیرید
عظیمیه - جها

کلید چهارپل لمسی هوشمند Z-Wave S314-EU

ارائه دهنده: خانه هوشمند مبنا

تماس بگیرید
قیطریه - دزا

سیستم روشنایی کلید های لمسی هوشمند

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

دستگاه کنترل مرکزی

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

قطع و وصل گاز از راه دور

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

سیستم گرمایشی هوشمند

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

کنترل درب پارکینگ

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

قفل هوشمند آپارتمانی

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

پریز هوشمند

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

سینمای هوشمند

ارائه دهنده: فستک

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

کنتور آب آپارتمانی هوشمند ETKD

ارائه دهنده: شرکت راهبرد زنر

500,000 تومان
یوسف آباد -

کلید DDP 2018

ارائه دهنده: farak

تماس بگیرید
جنت آباد
صفحه 1 از 3

برخی از شرکت ها، متخصصان و مجریان فعال

گروه فنی مهندسی پارسه

گروه فنی مهندسی پارسه مجری تاسیسات الکتریکی و حفاظتی اجرا و فروش سیستم های حفاظتی اجرای تاسیسات الکتریکی اجرای شبکه (MICrosoft-MIKROTIK-CISCO)

شرکت ساختمانی آریس

شرکت ساختمانی آریس با سابقه ای بیش از ۱۰ سال فعالیت درزمینه های سیستم های حفاظتی وبرق کشی وتاسیسات ساختمان آماده ارایه خدمات می باشد کارشناسی و مشاوره ی رایگان به همراه دوسال گارانتی بی قید و شرط و ... ادامه...

آرشین آذر مهر

عالیت های مجموعه دانش بنیان آرشین در زمینه کنترل هوشمند (Intelligent Control ) ۱️⃣ مشاور،طراح و مجری سیستم های هوشمند سازی: ✅سیستم مدیریت سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع ✅سیستم مدیریت رو... ادامه...

اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی- INVERTER PLC – HMI - DRIVER # مشاوره – طراحی - برنامه نویسی و اجرای اتوماسیون ماشین آلات صنعتی - کنترل سطح مخازن - کنترل دما و ... با انواع برندهای مطرح صنعت اتوماسیون ,….Sieme... ادامه...

لنز آرا

مشاوره -نصب .فروش و پشتیبانی دوربین های مداربسته .اعلان حریق و هوشمندسازی ساختمان

مهندسین مشاوره هوشمند اکسیس

*مهندسین مشاوره هوشمند اکسیس _اجرا و مشاوره در زمینه هوشمند سازی ساختمان _به صورت باسیم و بی سیم _با تنوع در محصولات و آپشن های فوق العاده و کم هزینه آیفون تصویری تحت شبکه با امکان ان... ادامه...

فنی و مهندسی الکترو خزان

فروش تابلو برق خازن دار تابلو برق نواحی تابلو های هوشمند سازی و انواع تابلو برق های که به صورت نقشه میباشد با کمترین قیمت لطف کنید بعد از استعلام گرفتن از همکارا با تماس بگیرید استعلام قیمت... ادامه...

شرکت فناوران انرژی سبز

پوشش دهی کلیه سیستم های جریان ضعیف (BMS & SMART HOME) نماینده رسمی برند اشنایدر (Schneider) و تولید کننده برند AVES در سیستم های هوشمند وایرلس

هوشمند سازه آرشام

دفتر مرکزی فروش برند HDL در تهران

پویش سازان هوشمند - تولید کننده سیستم های هوشمند IHS

شرکت دانش بنیان پویش سازان هوشمند فعالیت خود را تحت حمایت دفتر ملی نخبگان به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان سیستم های هوشمند در زمینه برق و الکترونیک آغاز نمود . این مجموعه با بهره گیری از مجهز تری... ادامه...

مطالب مفید در زمینه هوشمندسازی

هوشمند سازی

هوشمند سازی

هوشمند سازی منازل با ایجاد توانایی کنترل وسایل برقی مورد نظر از راه دور ( خارج از منزل ) به وسیله تلفن همراه و یا اتصال به اینترنت می باشد.  منازل به منظور افزایش آسایش (رفاه) و آرامش افراد در منزل و همچنین افزایش صرفه جویی در زمان و انرژی به وجود آمده و امروزه به عنوان یک عامل مهم در صنعت ساختمان سازی مطرح گردیده است.

سیستم هوشمند سازی ساختمان می تواند نقش مهمی را ایفا کند. خانه هوشمند منتظر فرمان شماست دستورات خود را بدهید و در هوشمند سازی ساختمان تمامی وسایل برقی در یک کالبد قرار گرفته و تحت فرمان شما عمل می کنند.

 

مزایای هوشمند سازی ساختمان :

۱-ایجاد آسایش و رفاه هرچه بیشتر برای ساکنین به ارمغان می آورد.

۲-راه حلی مناسب جهت ایجاد راحتی بیشتر و سرعت بخشیدن به امور روزانه می باشد.

۳-کنترل از راه دور تمامی وسایل آن کلیه سیستمهای الکترو مکانیکی ساختمان را به صورت متمرکز مانیتور و قابل کنترل می باشد.

۴-بهینه سازی در مصرف انرژی میتوان تا حدود ۵۰% در مصرف انرژی صرفه جویی کرد، همچنین از منابع طبیعی در کنار منابع مصنوعی در زمان مناسب به طور هوشمند استفاده نمود.

۵-ایجاد امنیت و حفاظت برای ساختمان و اقدامات لازم را در هنگام وقوع حوادث غیر مترقبه ( حریق ) انجام می دهد.

۶-افزایش طول عمر مفید تجهیزات

۷-کاهش خطای انسانی

۸-افزایش اطمینان از عملکرد تجهیزات هوشمند  

 

امکانات یک خانه هوشمند سازی شده :


۱-کنترل هوشمند سازی روشنایی:

نظر به اینکه سیستم های روشنایی، سهم عمده ای از مصرف انرژی در یک ساختمان را شامل می شوند؛ در یک سیستم هوشمند ساختمان با بهره گیری از سنسورهای تشخیص حضور، سنسورهای تشخیص نور محیط و نصب کلیدهای هوشمند علاوه بر امکان تنظیم میزان نوردهی محیط، مصرف انرژی تا حد چشمگیری کاهش می یابد. تمام نقاط منزل میتوان از داخل اتاق اصلی یا از طریق موبایل یا تبلت خطوط روشنایی را در شدت روشنایی مورد نظر تنظیم کرد.

قابلیت نور پردازی مناسب محیط : در یک خانه هوشمند این امکان وجود دارد که بر اساس سناریوهای متفاوت نور محیط را در حالت دلخواه تنظیم نمود که علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط منزل تاثیر به سزایی بر روحیه ساکنین ساختمان داردقابلیت دیم کردن: در سیستم هوشمند این مزیت وجود دارد که شدت روشنایی تعدادی از خطوط را بر اساس شرایط مورد نظر از ۰ تا ۱۰۰% میزان خروجی تنظیم کنید، که علاوه بر زیبایی محیط باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.


قابلیت کنترل سیستم روشنایی بر اساس شدت نور محیط : این قابلیت وجود دارد که اگر درصد روشنایی محیط از میزان مطلوب بیشتر شد تعدادی از سر خط های روشنایی برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی به طور اتومات خاموش شوند و بالعکس.

قابلیت کنترل سیستم روشنایی بر اساس حسگر: در محیط های خالی از سکنه سیستم روشنایی برای صرفه جویی در مصرف انرژی غیر فعال می شوند و در صورت تشخیص حضور افراد به صورت خودکار فعال میشود.

۲-سیستم هوشمند سازی کنترل پرده، کرکره، سایبان، درب اتومات :

با استفاده از سیستم هوشمند سازی شده می توان به راحتی انواع مدلهای پرده ها، پرده کرکره و سایبان را با روش های مختلف کنترل نمود. با این سیستم می توانید با بهره گیری از کلیدهای هوشمند و  تاچ پنل در قالبهای دستوری مختلف همچون دستور مستقیم یا حتی با ارسال پیام کوتاه از راه دور نیز آنها را کنترل کرد. در سیستم هوشمند سازی پرده ها می توانند در صورت تمایل کاربر بصورت اتوماتیک در زمانهای مختلف و یا تحت عواملی همچون تمایز شدت نور داخل و خارج ساختمان و یا شدت گرمای محیط  باز وبسته شوند.


۳-سیستم هوشمند سازی سرمایش و گرمایش :

برای کنترل سیستم سرمایش و گرمایش که به وسیله دستگاه تهویه مطبوع انجام می پذیرد دمای پیش فرض توسط کاربرتنظیم گردیدهو شروع به فعالیت می نماید. دراین حالت زمانی که دمای فضای مذکور به حد مطلوب رسید فرمان توقف فعالیت سیستم سرمایش و گرمایش توسط برنامه از پیش تعیین شده صادر می گرددکه منجر به کاهش مصرف انرژی می انجامدامکان کنترل یکپارچه فن کویل ها از جمله مزایای سیستم هوشمند است.

  قابلیت کنترل و فرمان به سیستم سرمایش و گرمایش در هر نقطه از منزل از طریق ریموت کنترل

قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش تمامی نقاط منزل از طریق موبایل یا تبلت

قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش تمامی نقاط منزل از اتاق اصلی

 

۴-سیستم کنترل موارد امنیتی و حفاظتی :

در یک خانه هوشمند علاوه بر سیستم های پسیو نظیر آژیرها و آلارم ها، دتکتورهای حضور، دتکتورهای تشخیص شکسته شدن شیشه و سنسورهای درب و پنجره سیستم های اکتیوی نظیر شبیه سازی حضور نیز در بحث سیستم امنیتی وارد می شوند. از جمله امکاناتی که سیستم هوشمند در بحث ایمنی و  امنیت در اختیار ساکنین قرار می دهد، میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

قابلیت فعال کردن سیستم امنیتی براساس مدهای امنیتی  متفاوت نظیر خروج از منزل، مسافرت، شب و...

درصورت ورود شخص غیر مجاز به داخل منزل آلارم های لازم داده می شود و همچنین در صورت عدم حضور ساکنین در منزل سیستم هوشمند به صاحب خانه پیامکارسال می کند وهمچنین امکان شبیه سازی حضور افراد در منزل  قابل کنترل می باشد. در صورت وقوع آتش سوزی و آگاهی از باز و بسته بودن در و پنجره سیستم هشدارهای لازم را به اطلاع صاحب خانه می رساند.


۵-سیستم هوشمند سازی کنترل از راه دور ساختمان:

کلیه اماکنی که به سیستم هوشمند مجهز شده اند قابلیت کنترل از راه دور ( خارج از ساختمان) از طریق تلفن همراه، اینترنتورا دارا می باشند. این امکان ما را قادر می سازد تا به بهترین نحو ممکن محیط را برای استفاده و کنترل، آماده و مهیا سازیم.


۶-سیستم کنترل تجهیزات صوتی وتصویری :

در سیستم هوشمند دیگر نیازی به استفاده از ریموت جهت روشن و خاموش نمودن تلویزیون ها  و یا اسپلیت ها نخواهیم داشت. این قابلیت درسیستم هوشمند  وجود دارد که می توان کدهای ریموت های کنترلی مختلف را  به کلیدهای هوشمند انتقال داد و تغییرات هریک از دستگاهها را از هرکلید در هر فضا اعمال نمود ویا در سطح بالاتر،  شما می توانید با استفاده از تاچ پنلهای پرتابل و تب  لت ها کلیه ریموت های وسایل الکترونیکی مورد استفاده خود را بصورت یکجا در اختیار داشته و تنها با یک کلیک به مدیریت هریک از آن وسایل بپردازید.

 

۷-سیستم هوشمند سازی زمانبندی، هدایت و کنترل  قابل اجرا در ساختمان  :

کلیه سیسمتهای هوشمند اجرایی درساختمان قابلیت زمانبندی براساس نیاز و درخواست کارفرما را دارا می باشند. با این روش می توان برنامه های روتین که بصورت مکرر و روزانه در ساختمان اجرا می گردد را  توسط این سیستم  برنامه ریزی و هدایت نمود. با اینکار تمامی دستورات بدون هرگونه نقص یا فراموشی انجام و هزینه های مربوط به مدیریت و اجرای این دستورات را کاهش و در بیشتر موارد حذف می نماید.

۸-مانیتورینگ و کنترلینگ سیستم های هوشمند سازی شده :

با پیشرفت علم کامپیوتر و طراحی برنامه هایی جهت سرویس دادن به افراد با سطوح اطلاعاتی مختلف، این امکان فراهم شده که بتوان اطلاعات کامل  را از کلیه سیستم های هوشمند نصب شده در بدست آورده و جهت مدیریت بهتر استفاده نمود. این اطلاعات توسط نرم افزارهایی که تحت قالب های اندروید، آیفون، ویندوز و وب  سرور طراحی شده اند میتواند بروی هریک تجهیزات سخت افزاری همچون کامپیوتر، لب تاپ، تب لت و... قابل نمایش، کنترل و برنامه ریزی باشند.


۹-مدیریت و ذخیره سازی در مصرف انرژی : 
هدف اصلی استفاده از سیستم هوشمند سازی دریک ساختمان ذخیره سازی انرژی و مصرف صحیح و بهینه از امکانات میباشد که نتیجه این هدف علاوه بر ذخیره سازی انرژی، بازگشت سرمایه اولیه ای است که صرف اجرای سیستم هوشمند سازی  شده است.

  • 2 آبان 1397
  •    
  • نویسنده: سازه افزار

هوشمند سازی
5 از 1 رای

استان ها و شهر های فعال

;