ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

هوشمندسازی

PLC زیمنس S7 1200

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

KNX - SmartBus Schneider - Interra - Zennio - HDL - TIS

تماس بگیرید
سعادت آباد -

رله 12 کانال TIS

تماس بگیرید
زعفرانیه - و

خانه هوشمند Botech

ارائه دهنده: ژرف پرداز

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

تاچ پنل "7 Botech H-ISO1

ارائه دهنده: ژرف پرداز

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

یونیت رله

ارائه دهنده: ژرف پرداز

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

واحد ارتباطات مرکزی

ارائه دهنده: ژرف پرداز

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

دیمر

ارائه دهنده: ژرف پرداز

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

اتوماسیون صنعتی – PLC - HMI

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

تاچ پنل "10 Botech

ارائه دهنده: ژرف پرداز

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

درب بازکن تصویری هوشمندBotech

ارائه دهنده: ژرف پرداز

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

PLC زیمنس S7- 300

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

PLC S7- 400 S7 400

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

PLC S7- 1500 S7 1500

ارائه دهنده: اتوماسیون صنعتی

از 100,000

تا 10,000,000 تومان

999,999 تومان
افسریه - مسع

شرکت آرشین آذر مهر MULTI BRAND

ارائه دهنده: آرشین آذر مهر

تماس بگیرید
ونک - گاندی

هوشمند سازی ساختمان

ارائه دهنده: لنز آرا

تماس بگیرید
صادقیه - بلو

هوشمند سازی ساختمان TIS

1,450,000 تومان
زعفرانیه - و

Schneider

تماس بگیرید
ولیعصر - آفر

کلید هوشمند تاچ Fb3

از 340,000

تا 400,000 تومان

350,000 تومان
عظیمیه - جها

سرور مرکزی خانه هوشمند Thinker

از 1,140,000

تا 1,500,000 تومان

1,200,000 تومان
عظیمیه - جها

خانه هوشمند

تماس بگیرید
عظیمیه - جها

کلید چهارپل لمسی هوشمند Z-Wave S314-EU

ارائه دهنده: خانه هوشمند مبنا

تماس بگیرید
قیطریه - دزا
صفحه 1 از 3

برخی از شرکت ها، متخصصان و مجریان فعال

خانه هوشمند مبنا

سیستم خانه هوشمند بی سیم z-wave

گروه تانیر

فروش و نصب و راه اندازی نیروگاههای برق مقیاس کوچک در محل مصرف با استفاده از ژنراتورهای گازسوز دائم کار مناسب ساختمانهای بزرگ تجاری ومسکونی

خانه هوشمند پرناک

نماینده انحصاری fibaro در استان البرز جدیدترین سیستم هوشمند سازی در دنیا بدون نیاز به تغییر در سیم کشی بالاترین امنیت شبکه و بهترین عملکرد

شرکت کنترل هوشمند ناموران

شرکت مهندسی کنترل هوشمند ناموران از سال ۱۳۸۴ تا کنون در زمینه طراحی .مشاوره. تامین تجهیزات و اجرای سیستم های کنترل هوشمند در پروژهای شاخص کشور با موفقیت فعالیت خود را ادامه داده است.

فناوران هوشمند زیما

شرکت مهندسی زیما با بیش از ۱۰ سال سابقه و با پشتوانه دانش تخصصی و تجربیات ارزشمند جمعی از کارشناسان و دانش آموختگان فعال صنعت برق و تاسیسات با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی با رویکردی مدرن در حوزه اتوم... ادامه...

ژرف پرداز

شرکت ژرف پرداز ایرانیان به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه خدمات در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های هوشمند با تمامی قدرت ،هم راستا با تکنولوژی و استانداردهای روز دن... ادامه...

گروه فنی مهندسی پارسه

گروه فنی مهندسی پارسه مجری تاسیسات الکتریکی و حفاظتی اجرا و فروش سیستم های حفاظتی اجرای تاسیسات الکتریکی اجرای شبکه (MICrosoft-MIKROTIK-CISCO)

آبشناسان

فروش واجرای سیستم های اعلام حریق آتشنشانی

سیستم های امنیتی و خانه هوشمند ایمنیزه

طراحی،فروش و اجرای سیستم های حفاظتی و امنیتی اعم از انواع دوربین مداربسته،دزدگیرها و همچنین خانه هوشمند

همیار انرژی

شرکت همیار انرژی تایید شده سازمان اتش نشانی مشاور و اجراکننده تمامی سیستم های اعلام حریق و اطفا حریق فروشنده کپسول های اتش نشانی و شارژ آن اجرا کننده تمامی سیستم های حفاظتی صنعتی

مطالب مفید در زمینه هوشمندسازی

هوشمند سازی

هوشمند سازی

هوشمند سازی منازل با ایجاد توانایی کنترل وسایل برقی مورد نظر از راه دور ( خارج از منزل ) به وسیله تلفن همراه و یا اتصال به اینترنت می باشد.  منازل به منظور افزایش آسایش (رفاه) و آرامش افراد در منزل و همچنین افزایش صرفه جویی در زمان و انرژی به وجود آمده و امروزه به عنوان یک عامل مهم در صنعت ساختمان سازی مطرح گردیده است.

سیستم هوشمند سازی ساختمان می تواند نقش مهمی را ایفا کند. خانه هوشمند منتظر فرمان شماست دستورات خود را بدهید و در هوشمند سازی ساختمان تمامی وسایل برقی در یک کالبد قرار گرفته و تحت فرمان شما عمل می کنند.

 

مزایای هوشمند سازی ساختمان :

۱-ایجاد آسایش و رفاه هرچه بیشتر برای ساکنین به ارمغان می آورد.

۲-راه حلی مناسب جهت ایجاد راحتی بیشتر و سرعت بخشیدن به امور روزانه می باشد.

۳-کنترل از راه دور تمامی وسایل آن کلیه سیستمهای الکترو مکانیکی ساختمان را به صورت متمرکز مانیتور و قابل کنترل می باشد.

۴-بهینه سازی در مصرف انرژی میتوان تا حدود ۵۰% در مصرف انرژی صرفه جویی کرد، همچنین از منابع طبیعی در کنار منابع مصنوعی در زمان مناسب به طور هوشمند استفاده نمود.

۵-ایجاد امنیت و حفاظت برای ساختمان و اقدامات لازم را در هنگام وقوع حوادث غیر مترقبه ( حریق ) انجام می دهد.

۶-افزایش طول عمر مفید تجهیزات

۷-کاهش خطای انسانی

۸-افزایش اطمینان از عملکرد تجهیزات هوشمند  

 

امکانات یک خانه هوشمند سازی شده :


۱-کنترل هوشمند سازی روشنایی:

نظر به اینکه سیستم های روشنایی، سهم عمده ای از مصرف انرژی در یک ساختمان را شامل می شوند؛ در یک سیستم هوشمند ساختمان با بهره گیری از سنسورهای تشخیص حضور، سنسورهای تشخیص نور محیط و نصب کلیدهای هوشمند علاوه بر امکان تنظیم میزان نوردهی محیط، مصرف انرژی تا حد چشمگیری کاهش می یابد. تمام نقاط منزل میتوان از داخل اتاق اصلی یا از طریق موبایل یا تبلت خطوط روشنایی را در شدت روشنایی مورد نظر تنظیم کرد.

قابلیت نور پردازی مناسب محیط : در یک خانه هوشمند این امکان وجود دارد که بر اساس سناریوهای متفاوت نور محیط را در حالت دلخواه تنظیم نمود که علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط منزل تاثیر به سزایی بر روحیه ساکنین ساختمان داردقابلیت دیم کردن: در سیستم هوشمند این مزیت وجود دارد که شدت روشنایی تعدادی از خطوط را بر اساس شرایط مورد نظر از ۰ تا ۱۰۰% میزان خروجی تنظیم کنید، که علاوه بر زیبایی محیط باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.


قابلیت کنترل سیستم روشنایی بر اساس شدت نور محیط : این قابلیت وجود دارد که اگر درصد روشنایی محیط از میزان مطلوب بیشتر شد تعدادی از سر خط های روشنایی برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی به طور اتومات خاموش شوند و بالعکس.

قابلیت کنترل سیستم روشنایی بر اساس حسگر: در محیط های خالی از سکنه سیستم روشنایی برای صرفه جویی در مصرف انرژی غیر فعال می شوند و در صورت تشخیص حضور افراد به صورت خودکار فعال میشود.

۲-سیستم هوشمند سازی کنترل پرده، کرکره، سایبان، درب اتومات :

با استفاده از سیستم هوشمند سازی شده می توان به راحتی انواع مدلهای پرده ها، پرده کرکره و سایبان را با روش های مختلف کنترل نمود. با این سیستم می توانید با بهره گیری از کلیدهای هوشمند و  تاچ پنل در قالبهای دستوری مختلف همچون دستور مستقیم یا حتی با ارسال پیام کوتاه از راه دور نیز آنها را کنترل کرد. در سیستم هوشمند سازی پرده ها می توانند در صورت تمایل کاربر بصورت اتوماتیک در زمانهای مختلف و یا تحت عواملی همچون تمایز شدت نور داخل و خارج ساختمان و یا شدت گرمای محیط  باز وبسته شوند.


۳-سیستم هوشمند سازی سرمایش و گرمایش :

برای کنترل سیستم سرمایش و گرمایش که به وسیله دستگاه تهویه مطبوع انجام می پذیرد دمای پیش فرض توسط کاربرتنظیم گردیدهو شروع به فعالیت می نماید. دراین حالت زمانی که دمای فضای مذکور به حد مطلوب رسید فرمان توقف فعالیت سیستم سرمایش و گرمایش توسط برنامه از پیش تعیین شده صادر می گرددکه منجر به کاهش مصرف انرژی می انجامدامکان کنترل یکپارچه فن کویل ها از جمله مزایای سیستم هوشمند است.

  قابلیت کنترل و فرمان به سیستم سرمایش و گرمایش در هر نقطه از منزل از طریق ریموت کنترل

قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش تمامی نقاط منزل از طریق موبایل یا تبلت

قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش تمامی نقاط منزل از اتاق اصلی

 

۴-سیستم کنترل موارد امنیتی و حفاظتی :

در یک خانه هوشمند علاوه بر سیستم های پسیو نظیر آژیرها و آلارم ها، دتکتورهای حضور، دتکتورهای تشخیص شکسته شدن شیشه و سنسورهای درب و پنجره سیستم های اکتیوی نظیر شبیه سازی حضور نیز در بحث سیستم امنیتی وارد می شوند. از جمله امکاناتی که سیستم هوشمند در بحث ایمنی و  امنیت در اختیار ساکنین قرار می دهد، میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

قابلیت فعال کردن سیستم امنیتی براساس مدهای امنیتی  متفاوت نظیر خروج از منزل، مسافرت، شب و...

درصورت ورود شخص غیر مجاز به داخل منزل آلارم های لازم داده می شود و همچنین در صورت عدم حضور ساکنین در منزل سیستم هوشمند به صاحب خانه پیامکارسال می کند وهمچنین امکان شبیه سازی حضور افراد در منزل  قابل کنترل می باشد. در صورت وقوع آتش سوزی و آگاهی از باز و بسته بودن در و پنجره سیستم هشدارهای لازم را به اطلاع صاحب خانه می رساند.


۵-سیستم هوشمند سازی کنترل از راه دور ساختمان:

کلیه اماکنی که به سیستم هوشمند مجهز شده اند قابلیت کنترل از راه دور ( خارج از ساختمان) از طریق تلفن همراه، اینترنتورا دارا می باشند. این امکان ما را قادر می سازد تا به بهترین نحو ممکن محیط را برای استفاده و کنترل، آماده و مهیا سازیم.


۶-سیستم کنترل تجهیزات صوتی وتصویری :

در سیستم هوشمند دیگر نیازی به استفاده از ریموت جهت روشن و خاموش نمودن تلویزیون ها  و یا اسپلیت ها نخواهیم داشت. این قابلیت درسیستم هوشمند  وجود دارد که می توان کدهای ریموت های کنترلی مختلف را  به کلیدهای هوشمند انتقال داد و تغییرات هریک از دستگاهها را از هرکلید در هر فضا اعمال نمود ویا در سطح بالاتر،  شما می توانید با استفاده از تاچ پنلهای پرتابل و تب  لت ها کلیه ریموت های وسایل الکترونیکی مورد استفاده خود را بصورت یکجا در اختیار داشته و تنها با یک کلیک به مدیریت هریک از آن وسایل بپردازید.

 

۷-سیستم هوشمند سازی زمانبندی، هدایت و کنترل  قابل اجرا در ساختمان  :

کلیه سیسمتهای هوشمند اجرایی درساختمان قابلیت زمانبندی براساس نیاز و درخواست کارفرما را دارا می باشند. با این روش می توان برنامه های روتین که بصورت مکرر و روزانه در ساختمان اجرا می گردد را  توسط این سیستم  برنامه ریزی و هدایت نمود. با اینکار تمامی دستورات بدون هرگونه نقص یا فراموشی انجام و هزینه های مربوط به مدیریت و اجرای این دستورات را کاهش و در بیشتر موارد حذف می نماید.

۸-مانیتورینگ و کنترلینگ سیستم های هوشمند سازی شده :

با پیشرفت علم کامپیوتر و طراحی برنامه هایی جهت سرویس دادن به افراد با سطوح اطلاعاتی مختلف، این امکان فراهم شده که بتوان اطلاعات کامل  را از کلیه سیستم های هوشمند نصب شده در بدست آورده و جهت مدیریت بهتر استفاده نمود. این اطلاعات توسط نرم افزارهایی که تحت قالب های اندروید، آیفون، ویندوز و وب  سرور طراحی شده اند میتواند بروی هریک تجهیزات سخت افزاری همچون کامپیوتر، لب تاپ، تب لت و... قابل نمایش، کنترل و برنامه ریزی باشند.


۹-مدیریت و ذخیره سازی در مصرف انرژی : 
هدف اصلی استفاده از سیستم هوشمند سازی دریک ساختمان ذخیره سازی انرژی و مصرف صحیح و بهینه از امکانات میباشد که نتیجه این هدف علاوه بر ذخیره سازی انرژی، بازگشت سرمایه اولیه ای است که صرف اجرای سیستم هوشمند سازی  شده است.

  • 2 آبان 1397
  •    
  • نویسنده: سازه افزار

هوشمند سازی
5 از 2 رای

استان ها و شهر های فعال

;