ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

دستگاه حضور و غیاب

صفحه 0 از 0

  برخی از شرکت ها، متخصصان و مجریان فعال

  برقیار

  سامانه معرفی متخصص در محل

  پیشگامان فرا افزار ویرا

  تامین تجهیزات فنی مشاوره و اجرا و پشتیبانی فنی انواع سیستم ها در حوزه الکترونیک، برق، شبکه و ارتباطات شامل سیستم حفاظت تصویری مداربسته، کنترل تردد و حضور و غیاب، شبکه و سرور، انتقال دیتا و ارتباطات از... ادامه...

  فنی مهندسی پارسا

  فنی مهندسی پارسا توزیع کننده و مجری دوربین های مداربسته و سیستم اعلام سرقت

  تامین سازه

  کلینیک ساختمانی

  گروه درسان

  ارائه دهنده انواع سیستم های حفاظتی ،امنیتی و دوربین های مداربسته

  شرکت فنی مهندسی کسری

  شکت کسری با۱۰سال سابقه در زمینه های،برق،اتوماسیون وهوشمند سازی سیستم های الکتریکی ومکانیکی،دوربین مداربسته،تاسیسات،تعمیر ونگهداری و...مشغول فعالیت است.

  لوتوس انرژی پایا

  تامین کننده تجهیزات و خدمات الکترونیک و الکتریکی ، تجهیزات شبکه ، دوربین مداربسته ، اعلام حریق و دزدگیر اماکن

  فروشگاه دوربین مدار بسته نارنجی

  مرکز فروش و پخش انواع دوربین مدار بسته داهوا - NO NAME-باگارانتی ۲۵ ماه فراگستر الکترونیک

  پیشرو الکترونیک

  دوربین مدار بسته ایفون تصویری

  شرکت مهندسی برق آوران

  طراحی ، مهندسی و تولید تابلو های برق در سطوح ولتاژی متوسط و ضعیف شامل پست های کمپکت ، تابلو های کمپکت MV ، تابلو های توزیع ، سنجش و کنترل LV ، بانک های خازنی ، کنترل و اتوماسیون موتورخانه ، نیروگاه CH... ادامه...

  مطالب مفید در زمینه دستگاه حضور و غیاب

  دستگاه حضور و غیاب

  دستگاه حضور و غیاب

  دستگاه حضور و غیاب در سال های  گذشته کمک قابل توجهی به کنترل ورود و خروج پرسنل در ساعات اداری در محاسبه زمان کارکرد و محاسبه حقوق و دستمزد و... کرده است که با توجه به شرایط خاصی که در شرکتها، سازمانها و موسسات مختلف جهت تردد و حضور پرسنل تعریف می شود، کنترل تردد به خصوص برای مکانهای بزرگ بدون این دستگاهها بسیار سخت و در برخی موارد غیر ممکن خواهد بود.   

  جهت کنترل تردد و حضور و غیاب پرسنل مانند کارت و کلمه عبور مشکلاتی مانند گم شدن، فراموشی و سرقت را به همراه دارد. فناوری هایی که می تواند به این مشکلات غلبه نماید، فناوریهای تشخیص چهره، اثر انگشت و کف دست می باشدبا استفاده از این فناوری ها، احتمال سوء استفاده افراد به حداقل ممکن و عددی نزدیک به صفر خواهد رسید. ضمن اینکه این فناوریها مشکلات و معضلات استفاده از یک شناسه همراه مانند کارت و یا به خاطر سپاری کلمه عبور را به طور کامل از بین برده است    . 

  ویژگی های دستگاه حضور و غیاب :

  ۱. داده ها از طریق ترمینال و بلافاصله به نرم افزار مرتبط با آن منتقل می شود. این داده ها از طریق نرم افزار می توانند به صورت یکپارچه به سیستم های حقوق و دستمزد مرتبط شده و به صورت اتوماتیک به آنها منتقل شوند.

  ۲. در صورت ایجاد امکانات و شرایط لازم، می توان کارکنان را از طریق تلفن همراه آنها نظارت کرد و منطقه و محدوده جغرافیایی آنها را مشخص کرد.

  ۳. اطلاعات و گزارش گیری آن به صورت آنلاین و زمان واقعی می باشد. در نتیجه بلافاصله مشخص می گردد چه شخصی در سازمان حضور دارد یا ندارد.

  ۴. مدیریت پرداخت بر اساس زمان کارکرد.

  ۵. ایجاد برنامه زمان بندی برای کارمندان و ارسال آن به گوشی های هوشمند آنها.

  ۶.دستگاه حضور و غیاب دارای ویژگی ای است که می تواند مانند یک نرم افزار زمانبندی کار کند. با استفاده از آن کارمندان می توانند به راحتی ساعت های کاری و وظایف خود را تعریف کنند.

  ۷. با استفاده از آن کارمندان می توانند ساعات عدم حضور در کار، یا ساعات ناهار یا ساعتی که در جلسه هستند را اعلام کنند، تا کسانی که اجازه دارند از آن با خبر شوند.

  ۸. با استفاده از آن کارمندان می توانند در صورتی که در ساعات غیر کاری مشغول انجام وظیفه هستند، آن ساعات را با شرح فعالیت در سیستم وارد کنند تا پس از تایید به صورت خودکار به سیستم حقوق و دستمزد منتقل شود.

   

  مزایای استفاده از دستگاه حضور و غیاب :

  ۱-یکپارچه سازی سیستم های مختلف

  ۲-راحتی افراد در ثبت زمان ورود و خروج از سازمان با کارت شناسایی و یا اثر انگشت

  ۳-از بین رفتن خطاهای  انسانی (بین فرد ثبت کننده و پرسنل)

  ۴- جلوگیری از سو استفاده کارمندان در ثبت غیر قانونی ورود و خروج از شرکت و یا هماهنگی کردن با فرد ثبت کننده اطلاعات

  ۵. گزارش گیری در زمان واقعی، سریع و بدون خطا

  ۶- جلوگیری از سو استفاده مدیران

  ۷- امکان نصب دوربین جهت ثبت تردد

  ۸- قابلیت شبکه شدن

  ۹-برخی از انواع پیشرفتهدستگاه حضور و غیاب امکان استفاده در محیط های مرطوب و گرم، بدون اثر گذاری در کارکرد آنها را دارند

  ۱۰- امکان استفاده از سیستم صوتی برای اعلام هشدار یا تشکر در زمان ثبت ورود شخص مورد نظر 

   

  تکنولوژی رایج ثبت تردد حضور و غیاب :

  ۱-دستگاه حضور و غیاب فقط اثرانگشتی:


   با قرار دادن انگشت بر روی سنسور تشخیص اثرانگشت دستگاه حضور و غیاب و مقایسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سیستم ساعت ورود و خروج ثبت میشود-.

  ۲-دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و کد : 


  در این دستگاه حضور و غیاب پس از وارد کردن کد پرسنلی از روی کیبورد دستگاه انگشت را بر روی سنسور قرار داده تا در صورت تطابق با نمونه موجود قبلی از آن شماره کد ساعت تردد ثبت شود. سرعت تشخیص در این حالت از نوع فقط اثرانگشتی بالاتر است. حداکثر یک ثانیه

  ۳-دستگاه حضور و غیاب کارتی و اثرانگشتی : 


  این ساعت ها شامل انواع کارتها می باشد که پس از کارت زنی انگشت نمونه برداری شده را روی سنسور قرار میدهند تا مطابقت داده شده و زمان ثبت شود.

   

  ۴-دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره :


   یکی از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد که مبتنی بر سیستم بیومتریک است و برای برخی از سازمان ها، ارگانها و بیماستان ها ومحیط های نظامی خاص و … مورد استفاده قرار می گیرد.دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره دقیقا هماننددستگاه حضور و غیاب اثر انگشت می باشد اماتشخیص چهره با تکنولوژی نمونه برداری چند نقطه از صورت این تشخیص را انجام می دهد 

  • 4 تیر 1398
  •    
  • نویسنده: سازه افزار


  استان ها و شهر های فعال

  ;