ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

آب بند بتن

صفحه 0 از 0

  برخی از شرکت ها، متخصصان و مجریان فعال

  بتن شیمی خاتم

  فروش افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان

  فوم بتن مبین

  اجرای کف سازی طبقات و شیب بندی بام سبکترین و بهترین جایگزین پوکه

  آبادگران برک بتن

  مجری سخت بتن(بتن ماله پروانه ای) کفسازی، صنعتی روبه پیشرفت و تکامل است و امروز کفسازی علمی ایست آمیخته به عمران،معماری و هنر. _اجرای بتن پارکینگ های طبقاتی،سوله های صنعتی،جایگاهای سوخت،سقفهای عرشه ف... ادامه...

  بتن شیمی سازه

  شرکت بتن شیمی سازه با چندین سال تجربه برگرفته از دانش و تخصص در زمینه تولید محصولات شیمیایی بتن شامل: افزودنی های بتن ، مقاوم سازی ، ثابت سازی ، ترمیم سازی و ... در شاخه های فروش ، کارشناسی ، مشاوره و... ادامه...

  مقاوم سازی ساختمان

  مقاوم سازی سازه کاشت میلگرد و بولت طراحی و اجرای بهسازی لرزه ای سازه ها ترمیم بتن،ترزیق ترکهای بتن،تقویت بتن Frp ،اجرای frpطراحی frp واردات کلیه مصالح مربوط به مقاوم سازی سازه و ساختمان های قدیمی... ادامه...

  بتن آرای ناجی

  مجری کف سازی صنعتی و غیر صنعتی (بتن سخت،اپوکسی،پلی یورتان)و آببندی مخازن فلزی و بتنی تولید کننده افزودنی های بتن، هاردنرهای بتن سخت و خودتراز ب

  عمران شیمی بسپار

  تولید افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان

  فوم بتن آسایش

  اجرای کف سازی و شیب بندی در مناطق مختلف تهران

  مانه شیمی

  فروش فوم بتن پلیمری (پروتئین سنتزی ) تحولی جدید در ساختار فوم بتن مایع سنتز شده از پروتئین سویا بدون بو و خوردگی ، کیفت و مقاومت بالا (ایجاد حباب های خیلی ریز در بتن و بلوک سبک) ارسال نمونه رایگ... ادامه...

  Fiteon (فیتون)

  شرکت فیتون تولید کننده و عرضه کننده محصولات شیمی ساختمان و افزودنی های بتن

  مطالب مفید در زمینه آب بند بتن

  آب بندی بتن

  آب بندی بتن

  افزودنی آب بند کننده بتن با عنوان لاتکس آب بند کننده و تقویت کننده مصالح پایه سیمانی، یک مایع روان شیری رنگ است که دو کاربرد متنوع دارد، این افزودنی را می توان به عنوان یک افزودنی آب بند کننده در بتن و ملات های پایه سیمانی به کاربرد و هم زمان آب مخلوط را نیز کاهش داد. این افزودنی بتن آب بند کننده بر پایه استایرن  می باشد و پس از خشک شدن غیر محلول در آب میباشد. 

  مزایای آب بند کننده بتن :

  ۱-بتن آب بند از رشد و نفوذ قارچ و کپک درون دیوارها و کف جلوگیری می‌کند. این امر به حفظ یکپارچگی و جلوگیری از تخریب ساختار بتن کمک می‌کند.

  ۲-هزینه تعمیر و نگهداری و همچنین تمیز کردن سازه بتنی را کاهش می‌دهد. با استفاده از بتن آب بند، هنگام نظافت پس از باران سنگین یا سیل کار کمتری انجام خواهید داد. نگهداری پایه و فونداسیون بسیار ساده‌تر است.


  انواع آب بند کننده بتن :

  ۱- ژل الیاف دار : این محصول ترکیبی معین از پودر میکروسیلیکا و فوق روان کننده ملامین و نفتالینی و الیاف بتن می باشد. این  ژل با ایجاد فرآیند های خاص، باعث کاهش حداکثری نفوذپذیری بتن و افزایش مقاومت الکتریکی آن عملکرد بی نظیری در بتن به خصوص در نواحی خوردنده خواهد داشت. با کاهش نسبت آب به سیمان نیز عملکرد مضاعفی در کاهش نفوذپذیری و جلوگیری از ایجاد درزهای اجرایی خواهد داشت.  این محصول برای مخازن آب و فاضلاب، اسکله ها، نیروگاه ها،  محوطه سازی، فونداسیون ها، زیرزمین ها و... مناسب می باشد.


  ۲- سوپر ژل الیاف دار:  به علت پایه فوق روان کننده با میزان مصرف پایین تری ( ۱ تا ۳ درصد وزن سیمان مصرفی ) به اسلامپ مورد نظر خواهد رسید. لذا پر واضح است که میزان ترکیب  ژل الیاف دار  به بتن درهر مترمکعب مقدار پایینتری و کمتر است مقدار بهینه و توصیه شده استفاده از میکروسیلیس می باشد. این محصول که به عنوان سوپر ژل اقتصادی نیز شناخته می شود  برای بتن های صرفا آب بند می تواند مناسب باشد و برای بتن های در معرض خوردگی به علت میزان پایین میکروسیلیس وارد شده توصیه نمی شود.


  ۳-افزودنی آب بندی کریستال شونده : این محصول بر پایه آخرین تکنولوژی آب بندی دنیا بوده و با ایجاد کریستال های غیرمحلول در بتن باعث حذف حفرات مویینه در بتن می گردد. از مزایای این سیستم آب بندی فعال و شیمیایی درون بتن و حتی پس از گذشت زمان و نیز بستن ریز ترک های موجود در عمق و سطح بتن می باشد. این محصول قابلیت استفاده در همه سازه های مورد نظر جهت حفاظت و آب بندی می باشد. 


  ۴- افزودنی آب بندی :  این محصول بر پایه پلیمر های آبگریز می باشد برای بتن های در معرض آب های جاری و ریزشی مناسب می باشد. این محصول با ایجاد خواص آب گریزی در بتن باعث آب بندی بتن در برابر آب می گردد. میزان مصرف این محصول که به صورت پودر و مایع ارائه می گردد، نیم درصد وزن سیمان مصرفی میباشد. این محصول برای آب بندی کانالها، محوطه ها، پلاستر بیرونی ساختمان ها و... مناسب می باشد.


  ۵- افزودنی چسب بتن لاتکس : این محصول بر پایه پلیمرهای اکرلیکی می باشد و با اضافه شده به بتن یا ملات باعث ایجاد خواص آب بندی قوی می گردد. میزان مصرف این چسب ۵ تا ۱۰ درصد وزن سیمان مصرفی میباشد. از این رو یک محصول گران جهت آب بندی به حساب می آید. این محصول برای ایجاد ملات یا بتن های تعمیری آب بند، پلاستر آب بند دیوارهای خارجی ساختمان، کاشی و سرامیک کاری آب بند، پلاستر آب بندی در استخر ها، پر کردن حفرات و میان بولت ها در مخازن مناسب می باشد.

   

  کاربردهای آب بندی بتن :

  ۱-آب بندی نما

  ۲-آب بندی استخرها ومخازن آب

  ۳-آب بندی بام

  ۴-آب بندی دیوارهای حائل

  ۵-آب بندی تونل ها

  ۶-آب بندی پارکینگ ها

  ۷-آب بندی محیط های مرطوب مانند آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی

  ۸-آب بندی زیرزمین ها

  ۹-آب بندی شمع های دریایی

  ۱۰-آب بندی سد

   

  • 11 مهر 1397
  •    
  • نویسنده: سازه افزار

  آب بندی بتن
  5 از 2 رای

  استان ها و شهر های فعال

  ;