ثبت آگهی رایگان کد هدیه مشترکین پرشین سازه

آب بند بتن

داریس ساپلیمنت DS-SL

ارائه دهنده: داریس شیمی

تماس بگیرید
میرداماد - ظ

میان بولت آب بند چدنی و فلزی

ارائه دهنده: صنعتگران مهر

تماس بگیرید
شهرک صنعتی ش
صفحه 1 از 1

برخی از شرکت ها، متخصصان و مجریان فعال

داریس شیمی

فروش افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان

پلاس بتن

پلاس بتن زیر مجموعه شرکت دانس بنیان بتن یار میباشد که در زمینه افزودنی های بتن فعالیت دارد.

گروه کفسازی دالکوب

تولید و تهیه و توزیع پودر بتن سخت، الیاف پلیمری فورتا، روانساز بتن و اجرای کفپوش بتن‌سخت و اپوکسی

حدیدفام

شرک حدیدفام تولید کننده محصولات شیمیایی ساختمان اعم ازفوق روان کننده،ضدیخ بتن،گروت،الیاف،ترمیم کننده وانواع موادآب بندکننده وچسب های بتن....

تیرچه نوین سازه

مجموعه صنعتی نوین سازه دارای استاندار تولید تیرچه های ساختمانی مفتخر است زمینه ی همکاری را با سازنده های گرامی ایجاد نماید

پالایش کود

براده آهن صنعتی از مواد جدید برای کف دکوراتیو بتن اگر قیمت و کیفیت مناسب هستید با ما تماس بگیرید .این محصول مقداری مستقیم براده آهن استفاده می شود . که دارای مزیتهای نسبتا به مواد که استفاده می کنید د... ادامه...

دیجی کف

دیجی کف: اولین فروشگاه محصولات کفسازی ✅صنعتی ✅مسکونی(کفپوش،لمینیت پارکت) ✅افزودنی بتن www.digikaf.com

داریس شیمی

روان کننده بتن و ملات آب بند

مانا بتن سخت اسپادانا

مشاور کف سازی سطوح با کاربری (مسکونی و صنعتی) تولید و تامین کننده پوشش های صنعتی ( پلیمری و پایه سیمانی) مجری پوشش های بتن سخت پارکینگ، کارخانه و سوله، سالن های ورزشی، صنایع غذایی، بیمارستان و غی... ادامه...

افزون بتن کیمیا

تولید کننده افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان

مطالب مفید در زمینه آب بند بتن

آب بندی بتن

آب بندی بتن

افزودنی آب بند کننده بتن با عنوان لاتکس آب بند کننده و تقویت کننده مصالح پایه سیمانی، یک مایع روان شیری رنگ است که دو کاربرد متنوع دارد، این افزودنی را می توان به عنوان یک افزودنی آب بند کننده در بتن و ملات های پایه سیمانی به کاربرد و هم زمان آب مخلوط را نیز کاهش داد. این افزودنی بتن آب بند کننده بر پایه استایرن  می باشد و پس از خشک شدن غیر محلول در آب میباشد. 

مزایای آب بند کننده بتن :

۱-بتن آب بند از رشد و نفوذ قارچ و کپک درون دیوارها و کف جلوگیری می‌کند. این امر به حفظ یکپارچگی و جلوگیری از تخریب ساختار بتن کمک می‌کند.

۲-هزینه تعمیر و نگهداری و همچنین تمیز کردن سازه بتنی را کاهش می‌دهد. با استفاده از بتن آب بند، هنگام نظافت پس از باران سنگین یا سیل کار کمتری انجام خواهید داد. نگهداری پایه و فونداسیون بسیار ساده‌تر است.


انواع آب بند کننده بتن :

۱- ژل الیاف دار : این محصول ترکیبی معین از پودر میکروسیلیکا و فوق روان کننده ملامین و نفتالینی و الیاف بتن می باشد. این  ژل با ایجاد فرآیند های خاص، باعث کاهش حداکثری نفوذپذیری بتن و افزایش مقاومت الکتریکی آن عملکرد بی نظیری در بتن به خصوص در نواحی خوردنده خواهد داشت. با کاهش نسبت آب به سیمان نیز عملکرد مضاعفی در کاهش نفوذپذیری و جلوگیری از ایجاد درزهای اجرایی خواهد داشت.  این محصول برای مخازن آب و فاضلاب، اسکله ها، نیروگاه ها،  محوطه سازی، فونداسیون ها، زیرزمین ها و... مناسب می باشد.


۲- سوپر ژل الیاف دار:  به علت پایه فوق روان کننده با میزان مصرف پایین تری ( ۱ تا ۳ درصد وزن سیمان مصرفی ) به اسلامپ مورد نظر خواهد رسید. لذا پر واضح است که میزان ترکیب  ژل الیاف دار  به بتن درهر مترمکعب مقدار پایینتری و کمتر است مقدار بهینه و توصیه شده استفاده از میکروسیلیس می باشد. این محصول که به عنوان سوپر ژل اقتصادی نیز شناخته می شود  برای بتن های صرفا آب بند می تواند مناسب باشد و برای بتن های در معرض خوردگی به علت میزان پایین میکروسیلیس وارد شده توصیه نمی شود.


۳-افزودنی آب بندی کریستال شونده : این محصول بر پایه آخرین تکنولوژی آب بندی دنیا بوده و با ایجاد کریستال های غیرمحلول در بتن باعث حذف حفرات مویینه در بتن می گردد. از مزایای این سیستم آب بندی فعال و شیمیایی درون بتن و حتی پس از گذشت زمان و نیز بستن ریز ترک های موجود در عمق و سطح بتن می باشد. این محصول قابلیت استفاده در همه سازه های مورد نظر جهت حفاظت و آب بندی می باشد. 


۴- افزودنی آب بندی :  این محصول بر پایه پلیمر های آبگریز می باشد برای بتن های در معرض آب های جاری و ریزشی مناسب می باشد. این محصول با ایجاد خواص آب گریزی در بتن باعث آب بندی بتن در برابر آب می گردد. میزان مصرف این محصول که به صورت پودر و مایع ارائه می گردد، نیم درصد وزن سیمان مصرفی میباشد. این محصول برای آب بندی کانالها، محوطه ها، پلاستر بیرونی ساختمان ها و... مناسب می باشد.


۵- افزودنی چسب بتن لاتکس : این محصول بر پایه پلیمرهای اکرلیکی می باشد و با اضافه شده به بتن یا ملات باعث ایجاد خواص آب بندی قوی می گردد. میزان مصرف این چسب ۵ تا ۱۰ درصد وزن سیمان مصرفی میباشد. از این رو یک محصول گران جهت آب بندی به حساب می آید. این محصول برای ایجاد ملات یا بتن های تعمیری آب بند، پلاستر آب بند دیوارهای خارجی ساختمان، کاشی و سرامیک کاری آب بند، پلاستر آب بندی در استخر ها، پر کردن حفرات و میان بولت ها در مخازن مناسب می باشد.

 

کاربردهای آب بندی بتن :

۱-آب بندی نما

۲-آب بندی استخرها ومخازن آب

۳-آب بندی بام

۴-آب بندی دیوارهای حائل

۵-آب بندی تونل ها

۶-آب بندی پارکینگ ها

۷-آب بندی محیط های مرطوب مانند آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی

۸-آب بندی زیرزمین ها

۹-آب بندی شمع های دریایی

۱۰-آب بندی سد

 

  • 11 مهر 1397
  •    
  • نویسنده: سازه افزار

آب بندی بتن
5 از 3 رای

استان ها و شهر های فعال

;